Provádíme difúzně otevřené dřevostavby konstrukce KVH 60/160 mm, OSB desek tl. 18 mm a dřevovlákna typu Pavatex. Výhodou rychlá výstavba a výborné tepelněizolační vlastnosti. Realizujeme pouze domy typu bungalov. V ceně je vždy základová deska.

Naše zaměření při realizaci dřevostaveb je pouze na difúzně otevřené kostrukce. Základem a nosnou částí domu je dřevěná hranolová konstrukce z KVH 60/160 mm. Plášť vnitřní strany domu tvoří OSB desky tl. 18 mm s přelepenými spárami vzduchotěsnou páskou. Venkovní tepelnou pohodu zajišťuje paropropustné dřevovlákno tl. min. 60 mm a kvalitní minerální vata tl. 160 mm. Ve variantě dřevostavby realizujeme pouze domy typu bungalov. V ceně je vždy základová deska.

Popis předního výrobce PAVATEX - dřevovlákno:

  • Propouští vodní páru a stabilizuje vlhkost v interiéru
  • Univerzální deska k použití na stěnu a střechu
  • Jeden výrobek, jedna tloušťka, celá dřevostavba
  • Odolává povětrnostním vlivům až 3 měsíce
  • Celoročně zajišťuje tepelnou stabilitu interiérudíky vysoké tepelné kapacitě
  • Osvědčený materiál dočasně odolný proti dešti,ochrana před požárem a zvuková izolace
  • Spojovací profil pero – drážka
Deska ISOLAIR

Deska ISOLAIR pro vnější použití může být vystavena povětrnostním podmínkám až po dobu 3 měsíců. Tenkovrstvou omítku je nutné aplikovat nejpozději do 4 týdnů. Deska je dočasná hydroizolace podle evropské normy EN 14964. ISOLAIR je zároveň tepelně izolační a tepelně akumulační materiál. V tloušťkách větších než 60 mm významně přispívá k energetické bilanci a celoroční tepelné stabilitě objektu. Jedná se o materiál paropropustný a zároveň vodu odpuzující. Používá se na straně exteriéru jako vnější tepelně izolační a akumulační vrstva dřevostaveb pod tenkovrstvou omítku i provětrávanou fasádu a jako nadkrokevní izolace střešních plášťů. Na straně interiéru jako tepelně izolační vrstva pod krokvemi střešních plášťů nebo na spodním líci příhradových vazníků – bungalovů, s tenkovrstvou omítkou a štukovým povrchem. Desky v menších tloušťkách se používají v interiéru na příčky, stěny, podhledy jako nosiče tenkovrstvé omítky silikátové a hliněné.

Deska-ISOLAIR

Vytvořil Roman Erlitz © 2023. Všechna práva vyhrazena.