Zajímavá nabídka pro naše klienty a za poslední roky stále oblíbenější. Jedná se o betonové skořepinové tvárnice s pevným probetonováním rohů. Systémové řešení vhodné pro každou stavbu. Výhodná cena.

Naše zajímavá nabídka splní pocit bezpečné a pevné stavby. Za poslední roky je tento systém stále oblíbenější a adekvátní alternativa ke klasickým stavebním materiálům. Jedná se o betonové skořepinové tvárnice s probetonováním rohů a překladů. Celá nosná konstrukce je z přírodních materiálů – písek, cement, voda. Systémové řešení pro každý typ rodinného domu. Výhodná cena.

Popis předního výrobce NEICO spol.

Jako základní tvárnice systému je skořepinová tvárnice BST 20 spolu s VN 20, kterou v našem systému využíváme jako překlad. Tvárnice opět nabízí průběžnou, dělitelnou a rohovou variantu. Vždy jsou tyto typy automaticky připraveny na paletě. Tvárnice BST 20 a BST20 Mega lze jednoduše navrhovat v modulu 10 cm. Jsou jednoduše připraveny na dělení velikostí 30+20cm a 40+10cm. Samozřejmě je možné tvárnice dělit úhlovou bruskou na libovolném místě. Zdění začínáme v rozích stavby kdy navážeme rohovou tvárnicí na připravenou svislou armaturu. V rohové tvárnici po probetonování vzniká železobetonový sloupek. Při zdění se všechny skořepinové tvárnice ukládají dutinami dolů, přikládají se na sraz a maltování se provádí pouze na tenkou betonovou skořepinu dna tvárnice. Zdění se prování jednoduchou převazbou s posuvem o polovinu, resp. čtvrtinu délky tvárnice na maltu či betonovou směs ve vodorovné spáře 1cm a vzniklé svislé kapsy se touto směsí řádně vyplní. Pro stabilitu dlouhých zdí může statik navrhnout použití rohových tvárnic na libovolném místě.

BETONOVÉ-DOMY-BST-20

Vytvořil Roman Erlitz © 2024. Všechna práva vyhrazena.